...

Hakkımızda

Bodrumekonomiktransfer.com bir Rota Transfer Turizm Taş.San.Tic.Ltd.Şti web sayfasıdır.

Bodrum Havalimanı transfer hizmeti sunan Rota Transfer Metapoy Turizm unvanı ile Türsab’a kayıtlı seyahat acentasıdır.

Faaliyetlerine 2009 yılında Bodrum’da Mertcan Turizm adı ile başlayıp 2016 yılında tüm şirketlerini Rota Transfer çatısı altında birleştirmiştir.

2016 Yılında, iç ve dış hatlar olmak üzere, 5000’in üzerinde müşteri taşıyan Rota Transfer firması müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı transfer hizmetini, her geçen yıl daha üst seviyeye çıkartarak mutlu müşteri ilkesini kusursuz sunmayı amaç edinmiştir.

  • İsme Özel Karşılama

  • (1) Ücretsiz Bebek Koltuğu

  • Araç Kaskosu

  • Ferdi Kaza Sigortası

  • Mali Sorumluluk Sigortası

  • Trafik Sigortası

En iyi fiyat, modern bakımlı araçlar ve uzman transfer ekibi ile tek yön yada gidiş dönüş Bodrum Havalimanı transferi hizmeti veren Rota Transfer, teknolojiyi yakından takip eden ekibi ile müşterilerinin web sayfası üzerinden en kolay şekilde hizmet taleplerini iletebilmeleri için özel çözümler üreterek sistemlerini geliştirmiştir.

Bodrumekonomiktransfer.com ekibi olarak en büyük amacımız, Türkiye’de faaliyet ve mali gideri olmaksızın sadece bir transfer sitesi üzerinden pazarlama yapan ve hiçbir yükümlülük taşımayan sanal internet firmalarının önüne geçerek, güvenilir hizmeti profesyonel ekip ve son model araçlarımız ile vererek bilinen ve en önemliside bu sektörde öncü bir firma olmaktır.

Araçlarımız
İhtiyaçlarınıza özel araç seçeneklerimiz ile konforu hissedin.
Özel Araç
Özel Araç
Mercedes Vip Vito
Mercedes Vip Vito
Mercedes Ultra Vip Vito
Mercedes Ultra Vip Vito
Minibus Mercedes Sprinter
Minibus Mercedes Sprinter
Minibüs Mercedes Sprinter
Minibüs Mercedes Sprinter