loading

Aklınıza bir şey mi takıldı ?

Transfer rezervasyonumu nasıl yaptırabilirim ?

Sitemiz de ana sayfa üzerinde bulunan transfer arama motorundan istediğiniz ulaşım hizmeti çok kısa sürede kolaylıkla seçebilirsiniz. Dilerseniz 7/24 - 0 252 319 27 72 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Online rezervasyon işlemini tamamladıktan sonra, info@bodrumekonomiktransfer.com adresinden onay mesajı belirttiğiniz e-posta adresine gelecektir.Gerekli durumlarda rezervasyon işlemi sırasında vermiş olduğunuz telefon numaranızdan bodrumekonomiktransfer.com çağrı merkezi yetkilimiz tarafından aranabilirsiniz.

Rezervasyonumu nasıl öğreneceğim ?

Sistemimiz üzerinden transfer rezervasyon talebiniz, rezervasyon işleminizden en fazla 3 dakika sonra sistemimiz tarafından belirtmiş olduğunuz eposta adresinize gönderilir. Seyahat ile ilgili bilgileriniz, transferinizden 6 saat önce size sms, eposta veya telefonla bildirilir.

Dönüş transferimi de yapabilir misiniz ?

Bodrumekonomiktransfer.com olarak sizlerin talepleri doğrultusunda otelden, yazlıktan veya sizin belirleyeceğiniz farklı adreslerden havalimanına veya farklı bölgelere gidiş ve dönüş transferlerinizi de yapmaktayız.

Tekerlekli sandalye ile transfer olabilir miyim ?

Bu tür taleplerinizde lütfen sandalyenizin katlanabilir olup olmadığını rezervasyon sırasında belirtiniz.

Transfer aracını bulamazsam ne yapmam gerekir ?

Bodrumekonomiktransfer.com yetkilisi sizi havalimanı terminal çıkışında isminize özel karşılama hizmetimiz ile bekliyor olacak.Eğer kalabalık esnasında buluşma sıkıntısı olursa 0 (252) 319 2 772 numaralı telefondan çağrı merkezimizi aramanız sizi şoför arkadaşımızla buluşturmaya yeterli olacaktır.

Havaalanında veya alınacağım adreste ne kadar bekleyeceğim ?

Bodrumekonomiktransfer.com (Rota Transfer) ekibi size özel ulaşım hizmeti vermektedir. Siz beklemeden, aracınız, belirttiğiniz yer ve zamanda orada olması için tüm operasyon planlanmış olacaktır.

Eşyamı unutursam ne yapmalıyım ?

Araçlarımızda unuttuğunuz eşyanız, sizin belirtiğiniz adrese kargo ile ödemeli olarak gönderilir.

Araçlarınızda bebek koltuğu var mı?

Sizlerin talepleri doğrultusunda transferinizin yapılacağı araçta 1 adet bebek koltuğu ücretsiz olarak bulundurulur.Bu talepleri rezervasyon esnasında lütfen belirtiniz.

Bagaj için bilmem gerekenler ?

Dökülebilecek sıvı maddeler,koku oluşturabilecek maddeler,kimyasal maddeler,patlayıcı maddeler ve silah taşınması kanunlar gereği yasaktır.Fazla bagaj bilgisinin rezervasyon esnasında bildirilmesi gerekmektedir.Bebek arabası,bisiklet,golf veya kayak gibi spor malzemelerini yine rezervasyon sırasında belirtmeniz gerekmektir.

Uçak saatimde sefer iptali veya rötar olursa ne yapmalıyım ?

Sefer iptali durumun da rezervasyon talebinizin geçersiz olmaması için lütfen 0 (252) 319 2 772 numaralı telefon aracılığı ile Çağrı Merkezimize ulaşınız.Uçuş planındaki gecikmeyle ilgili bilgiyi bizimle paylaşmanız durumunda ulaşımınızla ilgili operasyonu sizlerle paylaşarak yeniden oluşturup havalimanına geldiğinizde transfer ulaşım hizmetimizden beklemeden yararlanmanızı sağlarız.

Rezervasyon iptal ya da değişiklik kuralları nelerdir ?

Rezervasyonunuzu, transferden en geç 6 saat önce iptal edebilir veya değişiklik yapabilirsiniz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Almış olduğunuz ulaşım hizmet ödemesini transferden önce banka havalesi ile nakit olarak yada transfer aşamasında sürücüye ödeme ile yapabilirsiniz.

Transferim sigortalı mıdır ?

Rota Transfer Turizm Taş.San.Tic.Ltd.Şti. (Bodrumekonomiktransfer.com) Metapoy Turizm unvanı ile Türsab’a kayıtlı seyahat acentasıdır.Taşımacılık hizmetlerinde kullanılan araçlar D2 yetki belgesine sahiptir.Tüm araçlarımız zorunlu ferdi kaza ve mali sorumluluk sigortalarına sahiptir.Ulaştırma Bakanlığı tarafından ticari araçlara verilen yetki belgeleri dışında (Turizm Ulaşım Hizmetleri ) verilemez.